На узбіччі Глинянського шляху: лекція у Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до лекції

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка», громадська організація «Українське фотографічне товариство (УФОТО), Львівський фотомузей, сайт «Фотографії Старого Львова» та Центр порятунку культурної спадщини запрошують на лекцію «На узбіччі Глинянського шляху», яку прочитає доктор історичних наук, професор кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук, працівник Львівського історичного музею, керівник археологічної експедиції Святослав Терський.

Прадавня земля сучасної Львівщини ховає в собі безліч таємниць минулого. Одним з історично важливих мікрорегіонів краю є східні околиці Львова, де за доби Середньовіччя пролягала важлива комунікаційна артерія, що сполучала Львів із причорноморськими портами. Відома як Татарський шлях або Глинянський (в околицях нашого міста), ця дорога виникла у значно раніші часи. Про її прадавню історію розповіли археологічні розкопки, які недавно провела спільна археологічна експедиція Львівського історичного музею та кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Львівської політехніки за сприяння нещодавно створеного Історико-краєзнавчого музею села Словіта.

Захід відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня 2022 року, в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1). Початок о 16:00.

Докладніше про тематику лекції – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.