На Lviv IT Arena інавгурували першокурсників програм «Інтернет речей» та «Штучний інтелект» у Львівській політехніці

Програма «Штучний інтелект» у Львівській політехніці
На Lviv IT Arena інавгурували першокурсників інноваційних програм у Політехніц

30 вересня 2017 року під час найбільшої технологічної конференції Східної Європи Lviv IT Arena відбулась церемонія інавгурації студентів-першокурсників програм «Інтернет речей» та «Штучний інтелект» у Львівській політехніці.

Під час інавгурації студентів привітали:

• директор освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру Зеновій Верес;
  • Competence Manager PLVision Ігор Саламін;
  • представник Western NIS Enterprise Fund Андрій Сорохан.

Крім того, студенти мали можливість почути мотиваційну промову про практичний досвід і важливість being agile від VP Leap Motion Рейчел Сіблі.

Програми «Інтернет речей» та «Штучний інтелект» запроваджені у Національному університеті «Львівська політехніка» спільно з Львівським ІТ Кластером.

На Lviv IT Arena інавгурували першокурсників інноваційних програм у Політехніц На Lviv IT Arena інавгурували першокурсників інноваційних програм у Політехніц