На кафедрі ЗМД відбулась відкрита лекція про ресурсозбереження та презентація проєкту Povtor

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
афіша лекції «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки»

У межах реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» за підтримки програми ЄС Erasmus+ 12 листопада відбулася відкрита лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки» Оксани Музиченко – к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту, а також презентація онлайн-супермаркету Povtor випускників кафедри ЗМД.

Учасники подискутували про ресурсозбереження, засади циркулярної економіки, зокрема обговорили принцип «нуль відходів» та перспективи його адаптування в Україні.

лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки» лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки» лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки»