На кафедрі ЗМД провели чергове засідання Euro Speaking Club у межах проєкту CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

30 травня відбулось чергове засідання Euro Speaking Club на тему How does the European Union work? у рамках реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки проєкту Еразмус+ Модуля Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

У межах заходу студенти і викладачі мали змогу ознайомитися з історією розвитку Європейського Союзу та особливостями його функціонування в умовах сучасних викликів, принципами роботи ключових інституцій та органів влади ЄС, а також ключовими засадами євроінтеграційних процесів.

Жваву дискусію спричинили перспективи європейської інтеграції України.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу