На кафедрі АТ відбувся навчальний семінар «Технології підвісок BILSTEIN. Пневматичні підвіски»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Фото із семінару

На кафедрі автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки відбувся технічний семінар на тему «Технології підвісок BILSTEIN. Пневматичні підвіски», який провів технічний спеціаліст BILSTEIN Юрій Крижанівський для студентів другого курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Під час семінару студенти мали змогу ознайомитися з історією компанії, особливостями технологічного процесу виготовлення сучасних амортизаторів та наявним в Україні асортиментом продукції BILSTEIN. Більш докладно було розглянуто конструктивні особливості однотрубних та двотрубних амортизаторів, їхні експлуатаційні характеристики у різних режимах роботи.

За результатами семінару матеріально-технічна база кафедри поповнилась навчальним стендом конструкції сучасних підвісок автомобілів.

Фото із семінару Фото із семінару