На кафедрі туризму Львівської політехніки у рамках реалізації проекту Еразмус+ відбувся методичний семінар

Кафедра туризму Львівської політехніки
на семінарі

7 березня на кафедрі туризму Національного університету «Львівська політехніка» було проведено методичний семінар «Європейські індикатори якості освітніх досліджень: досвід Української асоціації дослідників освіти». Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні».

Під час семінару з презентацією виступила Мар’яна Сеньків, асистент кафедри туризму. Спікер зосередила увагу на актуальних питаннях щодо вимог до підготовки академічних публікацій, а також можливості опублікування результатів наукових досліджень у виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах даних.