Працівники кафедри цивільного права та процесу видали посібник із господарського судочинства

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Вийшов друком навчально-методичний посібник Паньонко І.М., Буряк Я.Я. «Господарське судочинство в таблицях і схемах»: навчально-методичний посібник / І.М. Паньонко, Я.Я. Буряк. – Львів: Національний університет «Львівська політехніка», 2017. – 222 с.

Навчально-методичний посібник складено на основі навчальної програми і нового законодавства, що регулює систему господарських судів і процес здійснення ними правосуддя під час розгляду і розв’язання господарських спорів і конфліктів у сфері господарських відносин.

Із зазначеною навчально-методичною працею можна ознайомитись на кафедрі цивільного права та процесу Львівської політехніки (вул. Князя Романа, 3, ауд. 312).