На кафедрі САПР презентували програму для студентів-першокурсників «Менторство як спосіб комунікації»

Кафедра систем автоматизованого проєктування Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

У рамках Тижня першокурсника на кафедрі систем автоматизованого проектування Львівської політехніки відбулася презентація програми для студентів-першокурсників на тему «Менторство як спосіб комунікації».

Головна ідея програми полягає в тому, що менторами є студенти-старшокурсники, які надають допомогу та поради студентам першого курсу.

Програма дає можливість студентам-першокурсникам:

• швидше адаптуватись до умов навчання;
  • опанувати важкі для сприйняття навчальні дисципліни;
  • дізнатися про типові помилки, яких можна уникнути на своєму шляху;
  • покращити самоорганізованість завдяки зустрічам, що передбачають обмін новинами про успіхи чи труднощі;
  • розширити коло ділових знайомств із допомогою наставника;
  • знайти мотивацію: ці відносини не тільки про реальну допомогу, а й про моральну підтримку.

– Ця програма зацікавила студентів і асоціюється з чимось дуже інноваційним. Ми хочемо мотивувати студентів, адже на першому курсі та в умовах карантину важко зорієнтуватись у новому середовищі, – вважають засновниці програми Наталя Бокла та Уляна Марікуца.