На кафедрі прикладної математики відбулась 77-а студентська науково-технічна конференція

Кафедра ПМ Львівської політехніки
на 77-ій СНТК

На кафедрі прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки відбулась 77-а Студентська науково-технічна конференція.

У І етапі конференції, що проходив 24 жовтня 2019 року, взяли участь 13 студентів кафедри прикладної математики. Кращі доповіді студентів Ольги Вілюри, Артура Довбиша, Віталія Кінаха були рекомендовані для участі у другому етапі конференції.

ІІ етап студентської науково-технічної конференції відбувся 6 листопада. Студенти кафедри прикладної математики Артур Довбиш (група КНІК-21, науковий керівник – доц., к.т.н., В.І. Алєксєєв) та Ольга Вілюра (група ПМПМ-21, наукові керівники – д.ф.-м.н., Б.Д. Дробенко, акад. НАН України Р.М. Кушнір) здобули відповідно друге та третє місця серед інших учасників студентів ІМФН.

Колектив кафедри прикладної математики вітає студентів та їхніх наукових керівників з важливими науковими здобутками.

на 77-ій СНТК