На кафедрі УП провели чергову робочу зустріч зі стейкхолдерами з питань удосконалення ОПП «Управління проєктами»

Кафедра управління проєктами Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У листопаді 2023 року робоча група кафедри управління проєктами Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки вчергове зустрілась зі стейкхолдерами для обговорення змін освітньо-професійної програми «Управління проєктами» з метою її удосконалення.

Зокрема, відбулася зустріч із представниками компанії «Елекс Європа», очолювала команду представників відомої української ІТ-компанії керівниця відділу навчання і розвитку персоналу корпоративного університету компанії Олександра Мокій.

У робочій нараді взяли гарант ОПП «Управління проєктами», завідувач кафедри управління проєктами, д.е.н., професор П.Г. Ільчук, працівники кафедри управління проєктами – к.е.н., доцент, доцентка Г.Й. Лучко, к.е.н., доцент, доцент С.В. Шишковський, к.е.н., доцент, старший викладач Д.І. Скворцов.

Учасники зустрічі висловили низку цікавих та корисних пропозицій щодо вдосконалення ОПП «Управління проєктами», які безумовно допоможуть підвищити рівень якості навчання майбутніх фахівців та будуть враховані у наступній редакції освітньо-професійної програми.