На кафедрі політології та міжнародних відносин відбувся цікавий тренінг у рамках Проекту ЄС/ПРООН

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

4 травня на кафедрі політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» відбувся надзвичайно цікавий тренінг у рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

У тренінгу взяли участь викладачі кафедри та гості, зокрема Тетяна Дієва (відділ з моніторингу та зв’язків із громадськістю Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», м. Київ), а також координатори проекту у Львівській області Ігор Назар та Ірина Галайко.

Під час тренінгу учасники проаналізували цілі сталого розвитку, визначили основні проблеми сучасних громад Львівщини, а також обговорили питання сучасної освіти сталого розвитку.