На кафедрі опору матеріалів та будівельної механіки завершилися заняття за програмою «Гостьовий лектор»

Кафедра опору матеріалів та будівельної механіки Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Упродовж 7–14 грудня на кафедрі опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки було проведено заняття гостьового лектора – габілітованого доктора наук Вальдемара Дудди з Вармінсько-Мазурського університету в місті Ольштині, Польща.

Загальна тематика курсу – «Математичні моделі, аналітичні та числові методи дослідження міцності й довговічності матеріалів і конструкцій». У її межах розглянуто нові підходи механіки руйнування до оцінки довговічності матеріалів і конструкцій.

Студенти Інституту будівництва та інженерних систем, а також Інституту механічної інженерії та транспорту, які з цікавістю прослухали лекційний курс, впевнені, що надана інформація і здобуті знання матимуть велике значення у професійному становленні та знадобляться в інженерній діяльності.

Докладніше – у доданому файлі.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції