На кафедрі НПЕ відбувся І етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Електроніка»

Кафедра напівпровідникової електроніки Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

27 жовтня 2021 року на кафедрі напівпровідникової електроніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки відбувся І етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції. У заході взяли участь студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Доповіді учасників конференції стосувалися актуальних проблем спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка».

Переможцями І етапу стали:

• І місце – Вероніка Трошина (МН-41) з доповіддю «Magneto-transport properties of Bi2Se3 whiskers superconductivity and weak localization». Науковий керівник – завідувач кафедри НПЕ, д.т.н., професор Анатолій Дружинін.
  • ІІ місце – Олександр Пошивак (МНМ-21) з доповіддю «Вимірювання сигналу ОСЛ на тлі після свічення дозиметричного детектора YAP:Mn». Науковий керівник – д.ф.-м.н., професор кафедри НПЕ Сергій Убізський.

Студенти-переможці представлятимуть кафедру напівпровідникової електроніки на ІІ етапі 79-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Телекомунікації, радіоелектроніка та електронна техніка».

Дякуємо всім учасникам конференції! Вітаємо переможців із науковим досягненням!