На кафедрі ММП урочисто вручили Подяку стейкголдеру освітньої програми «Міжнародна економіка»

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Ліана Чернобай та Володимир Коруд

23 грудня 2021 року на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки відбулось чергове обговорення напрямів подальшого розвитку програми підготовки магістрів міжнародних економічних відносин. Одним із проблемних питань стало застосування SDG (цілей сталого розвитку) вітчизняними суб’єктами підприємницької діяльності як конкурентоспроможної стратегії функціонування бізнесу на зовнішніх ринках. Підготовка фахівців, які володіють новітніми інструментами провадження міжнародної бізнес-діяльності, є актуальною для малих і середніх підприємств, особливо в умовах реалізації концепції «зеленого» підприємництва. Сформульовані пропозиції та рекомендації будуть враховані в освітньому процесі для формування у випускників компетентностей, пов’язаних з сучасними міжнародними регламентами функціонування соціально-відповідальних бізнес-структур.

Під час зустрічі також відбулось урочисте вручення відзнаки стейкголдерам освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини». Володимир Коруд – віце президент Львівської торгово-промислової палати, один зі стейкголдерів освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» – за системну співпрацю, професіоналізм та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців з економіки, менеджменту і міжнародних економічних відносин відзначений Подякою Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди 30-річчя кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, на якій відбувається реалізація програми.

Ліана Чернобай,
гарант освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка»
другого (магістерського) рівня вищої освіти
спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»