На кафедрі менеджменту організацій провели Міжнародну конференцію «Виклики для туристичного бізнесу в Україні»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

4–5 травня 2023 року на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Виклики для туристичного бізнесу в Україні: європейська практика». Конференція проходила у рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (EEPHCT).

Метою конференції було обговорення актуальних наукових і практичних питань, що стосуються викликів для туристичного бізнесу в Україні в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України та формування пропозицій щодо покращення управління туристичним бізнесом в Україні на основі досвіду європейських країн.

На конференцію прийнято 82 доповіді від 113 авторів з різних навчальних закладів як України, так і закордону. Доповіді було презентовано на пленарному та секційних засіданнях.

Учасників конференції привітали:

• Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки;
  • Світлана Шитікова – координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні;
  • Олег Карий – завідувач кафедри менеджменту організацій ІНЕМ.

Участь у конференції взяли представники організацій культури та сфери туризму:

• Василь Ільчишин – директор комунального закладу «Залозецький краєзнавчий музей» (Тернопільська область, смт Залізці);
  • Тарас Василик – директор комунального закладу «Гусятинський краєзнавчий музей» (Тернопільська область, смт Гусятин);
  • Оксана Лутай – в.о. директора Краєзнавчого музею історії сіл Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
  • Марія Супрун – керівниця комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради (Львівська область, м. Дрогобич).

Великий інтерес та жваві дискусії викликали доповіді учасників, зокрема таких науковців:

• Станіслава Пасєка – д.е.н., професор, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
  • Анатолій Павлюк – аспірант, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
  • Марія Бєлобородова – к.е.н., доцент, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;
  • Леся Корольчук – к.е.н., доцент, Луцький національний технічний університет;
  • Світлана Павлюк – к.е.н., Миколаївський національний аграрний університет;
  • Ірина Дидів – к.е.н., в.о. доцента, Львівський національний університет природокористування;
  • Наталія Артимович – студентка, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Оксана Пекарчук – к.арх., доцент, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Володимир Джумурат – аспірант, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

З актуальними доповідями виступили також науковці, аспіранти і студенти Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше про EEPHCT:

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Фото з конференції