На кафедрі хімічної технології силікатів завершився І етап 80-ї Студентської науково-практичної конференції

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

25 жовтня 2022 року на кафедрі хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки в режимі онлайн на платформі Zoom було проведено І етап 80-ї Студентської науково-практичної конференції.

Переможцем у підсекції «Хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» став студент групи ХТМ-23 Олександр Гуменюк (науковий керівник – доцент Роман Семеген) із роботою на тему «Концептуальні засади конструкції лабораторної валкової дробарки в умовах експлуатації кафедри хімічної технології силікатів Національного університету «Львівська політехніка».

На основі аналізу тематики науково-дослідних та лабораторних робіт розроблено конструкцію основних вузлів валкової дробарки, при цьому передбачено можливість їхньої заміни. Реалізування цієї конструкції дасть змогу оптимізувати навчальний процес під час підготовки фахівців силікатної галузі.

Вітаємо переможця і бажаємо успіху на другому етапі!

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції