На кафедрі хімічної технології силікатів відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

12 червня 2024 року на кафедрі хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія».

Екзаменаційна комісія на чолі з головним технологом ТзОВ «Світ скла» Павлом Бутраком відзначила високий рівень виконаних робіт.

Вітаємо бакалаврів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо здобутків у професійній кар’єрі!