На кафедрі автомобільного транспорту відбувся технічний семінар «Експлуатація та обслуговування електромобілів»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Фото із семінару

Нещодавно на кафедрі автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся технічний семінар «Особливості експлуатації та обслуговування електромобілів» для студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт», який провів керівник сервісного підрозділу Audi Центр Львів Ярослав Стахів.

Під час семінару розглянуто стратегії руху електромобіля Audi Q8 E-tron, особливості обслуговування електрообладнання та електроніки, високовольтної системи, терморегулювання, систем безпеки й допоміжних системи електромобіля.

Присутні на заході вдячні Ярославу Стахіву за цікавий та пізнавальний семінар!

Фото із семінару Фото із семінару