На кафедрі АІП завершилася програма «Гостьовий лектор» за участю професора Роберта Кендзьори

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-лекції

З 11 березня по 8 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти тривала програма «Гостьовий лектор». Спікером був професор, голова наукової комісії факультету управління та соціальної сфери наук, заступник декана правничого факультету Варшавського політехнічного університету Роберт Кендзьора.

Професор прочитав студентам цікаві та продуктивні лекції на тему адміністративного права і судочинства, розповів про особливості судового провадження в Польщі, зокрема про види проваджень та специфіку застосування покарань.

Здобувачі вищої освіти мали можливість ознайомитися з польським законодавством та поставити запитання, які їх цікавлять.

Щиро вдячні Роберту Кендзьорі за змістовні лекції та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Фото з лекції Фото з лекції