На кафедрі адміністративного та інформаційного права завершилася програма «Візит-професор»

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-лекції

На кафедрі адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки з 7 жовтня до 30 листопада 2023 року в дистанційній формі тривала програма «Візит-професор». До проведення факультативного курсу на тему «Фінансове право країн ЄС» запросили Андрія Іванського (Andrii Ivanskyi) – професора, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України, адвоката, магістра європейського права з Університету міста Інсбрук (Австрія), засновника Міжнародного бюро правової допомоги (м. Відень, Австрія).

Метою курсу було отримання студентами поглиблених знань у сфері фінансового права країн Європейського Союзу. Здобувачі вищої освіти мали змогу поглибити й оновити свої знання в галузях фінансового, податкового, бюджетного права, дізнатися можливості внутрішньо переміщених осіб в Австрії, про правову допомогу для ВПО в цій країні.

За підсумками участі заході студентам видали сертифікати.

Щиро вдячні Андрію Іванському за цікавий та змістовний курс!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції