На кафедрах ЗІ та БІТ відбувся І етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції в підсекції «Захист інформації»

Кафедра захисту інформації Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту робіт

На 81-й Студентській науково-технічній конференції Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, яка відбулася в підсекції «Захист інформації» 24 жовтня 2023 року, студенти вразили аудиторію широким спектром досліджень і доповідей, присвячених кібербезпеці та захисту інформації. Ця конференція відбулася під керівництвом завідувача кафедри захисту інформації Івана Опірського та завідувача кафедри безпеки інформаційних технологій Ігоря Журавля.

Під час конференції було розглянуто важливі проблеми, пов’язані з кібербезпекою. Було обрано чотирьох переможців, які заслуговують на особливу увагу.

• Азіз Абібулаєв презентував доповідь Implementation of the Security as Code methodology in the context of cloud solutions. Він докладно досліджував методологію «Безпека як код» у хмарних рішеннях, покладаючи особливий акцент на цей підхід.
  • Максим-Микола Посувайло виступив із доповіддю на тему Analysis of JWT and ways to secure it. У своїй презентації він аналізував та розглядав методи захисту JWT (JSON Web Tokens) у сучасних веб-застосунках, що є актуальною темою в галузі кібербезпеки.
  • Дмитро Тихолаз провів дослідження щодо захисту облікового запису в Amazon Web Services (AWS) за допомогою Detective Controls. Він поділився своїми результатами та висновками під час конференції.
  • Нарешті, Олег Мацуй презентував доповідь на тему «Цифрова криміналістика. Процес розслідування». Він розглянув важливий аспект цифрової криміналістики та процеси розслідування, що мають суттєве значення в сучасному світі кібербезпеки.

Ці студенти відзначилися високою якістю своїх досліджень і професійним підходом до тем кібербезпеки та захисту інформації. Вони заслуговують на вдячність та визнання за свою важливу працю в галузі інформаційної безпеки.

Скріншот з онлайн-захисту робіт Скріншот з онлайн-захисту робіт Скріншот з онлайн-захисту робіт Скріншот з онлайн-захисту робіт