На допомогу майбутнім електроенергетикам, електротехнікам, електромеханікам: книжкова новинка ІЕСК і кафедри ЕСУ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов у світ навчальний посібник, який підготували науковці кафедри електроенергетики та систем управління. У посібнику викладено основні тенденції та задачі проєктування надійних, ефективних повітряних і кабельних ліній електричних мереж, сучасні підходи до вибору проводів та ізоляційних конструкцій ліній, до розрахунку кліматичних навантажень проводів, основні положення та методику розрахунку механічної міцності проводів, принципи вибору траси лінії.

Посібник призначено для студентів спеціальності 141.02 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», які продовжуватимуть навчання за спеціалізацією «Електричні системи і мережі».

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки