На базі стартап-школи Університету відбулися заходи ІІ Обласного форуму позашкілля

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Фото із заходу в Tech StartUp School

На Львівщині провели ІІ Обласний форум позашкілля, який зібрав до 2 тисяч дітей та освітян.

Програма форуму була надзвичайно насиченою. Під символічними назвами були представлені всі найголовніші тематичні напрями позашкілля.

Зокрема, у рамках науково-технічного напряму «Техніка робить нас могутніми» на базі Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулось до двох десятків заходів: майстер-клас із робототехніки, показові польоти дронів, експозиція дитячих робіт із початкового технічного моделювання, експозиція «Україна – космічна держава», виставка дитячих проєктів – призерів обласних змагань з радіоелектроніки.

«Позашкілля як складова системи освіти дуже важливе. Воно дає можливість дитині відчути себе в майбутній професії вже в юному віці, дає змогу чогось навчатися через виконання тих чи інших завдань. Як на мене, то позашкілля – це насамперед навчання через виконання певних проєктів, принцип «я виконую – я отримую знання і навички». Якщо ж враховувати, що сьогодні наші діти дуже активні, то дуже важливо створити такі можливості, щоб дитина, виконуючи щось, отримувати знання, які можуть визначити її життєву дорогу», – зазначив Назар Подольчак, керівник Tech StartUp School Львівської політехніки.

Докладніше – на порталі «Освіта Львівщини».