На базі Львівської політехніки відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів МАН України

Сергій Попович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

8 березня в головному корпусі Львівської політехніки відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів МАН України. На базі нашого університету проходив конкурс у відділенні інженерії та матеріалознавства.

8 березня у 204-й аудиторії головного корпусу Львівської політехніки відбулося урочисте відкриття конкурсу, після чого учасники демонстрували свої проєкти, які стосувалися інженерії та матеріалознавства.

Учні, що навчаються в гуртках МАН або є членами різних наукових товариств області, представили 29 проєктів. Учасники демонстрували макети своїх приладів і підготували постери, що подають загальну інформацію про них та їхні дослідження. Серед учасників були, зокрема, ті, чиєю науковою роботою керували працівники Львівської політехніки та фахового коледжу при університеті.

– Посередником у співпраці між нашим університетом і Львівською МАН є Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації. Сезонні профорієнтаційні школи та наукові тематичні гуртки, організації яких сприяє ІННЦПКО, Мала технічна академія наук при Національному університеті «Львівська політехніка» є базою, на основі якої, зокрема, відбирають учнів для написання науково-дослідних робіт, – зазначив керівник Центру Василь Лозинський.

У стінах Львівської політехніки працювало кілька відділень масштабного конкурсу, де були представлені загалом 267 проєктів.

– Тут інженери-винахідники, наше майбутнє. Вони будуть відбудовувати нашу Україну, і на них велика надія, – наголосила Наталія Знетиняк, заступниця директора Львівської обласної Малої академії наук.

Серед журі у відділенні було чимало працівників Львівської політехніки: Василь Лозинський (ІННЦПКО, кафедра ЕЗІКТ), Ігор Лемішка (кафедра ПМОМ), Павло Майструк (РІТМ), Сергій Семенюк (БІТ), Олександр Качур (ТМІГ), Михайло Медвецький (ТК), Роман Кочан (СКС), Андрій Бондарєв (ТРР) та Сергій Мельников (ЕЛІ).

ІІ (обласний) етап конкурсу тривав з 8 по 10 березня 2024 року на базі Львівського національного університету імені І. Франка, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету природокористування.