На базі кафедри ПСУ Львівської політехніки буде проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки

Кафедра ПСУ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

З 3 до 6 квітня 2017 року на базі кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» буде проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів вищих навчальних закладів непедагогічного профілю.

Заявки на участь в Олімпіаді та анкети студентів, оформлені відповідно до Методичних рекомендацій щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, необхідно до 1 березня 2017 року надіслати на адресу: 709013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12 (головний корпус Львівської політехніки), голові Оргкомітету, проректору з науково-педагогічної роботи Давидчаку Олегу Романовичу.

Адреси для електронного листування: nulp.edu@gmail.com, dolnikova_lubov@ukr.net.

Докладніше про ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»