Микола Княжицький прочитав офлайн-лекцію для студентів кафедри політології та міжнародних відносин

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із лекції

10 грудня 2021 року народний депутат Верховної Ради України Микола Княжицький прочитав лекцію на тему «Європейська інтеграція України» для студентів і викладачів кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Політик поділився досвідом здійснення парламентської дипломатії, адже він мав нагоду працювати у складі багатьох міжпарламентських комісій. Також М. Княжицький розповів про сучасні проблеми європейської інтеграції, співпрацю з дипломатичним корпусом у рамках роботи парламентських делегацій.

Під час зустрічі студенти мали нагоду поспілкуватися з політиком, задати запитання, обговорити актуальні проблеми євроінтеграційної політики України.

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних норм у рамках проєкту Erasmus+ напряму Жан Моне «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України».

Фото із лекції Фото із лекції Фото із лекції