Ми відбудуємо наші міста: книжкова новинка ІАРД і кафедри містобудування

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У підручнику визначено тенденції урбанізаційного розвитку України, висвітлено питання розвитку системи розселення, визначено проблеми функціонування сучасного міста та описано принципи просторово-планувальної організації міської території, визначено роль транспорту у планувальній організації та функціонування громадських центрів у структурі сучасного міста; розкрито естетичний аспект формування міського середовища, підкреслено роль історичного середовища та культурної спадщини у сучасному міському середовищі, проаналізовано екологічний аспект. Підготовлено за літературними та Інтернет-джерелами, нормативними документами; використано сучасні закордонні наукові дослідження та проєктний досвід.

Для студентів і викладачів архітектурних та інженерних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки