Традиційно у грудні, перед Різдвом, до Львівської політехніки приносять Вифлеємський вогонь миру. Цьогоріч його принесли сьогодні, 19 грудня, на свято Миколая Чудотворця. Цей вогонь як знак миру, злагоди, добра і світла пластунки Львівської станиці разом із капеланом о. Ігорем Хомічаком передали ректорові університету, професорові Юрієві Бобалу.
Вифлеємський вогонь миру – символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі, що постійно горить. Це спомин про прихід на землю Сина Божого, який символізує любов, добро, мир, радість, надію, що так потрібні нам тепер, у час війни. Його скаути поширюють по всьому світу напередодні Різдвяних свят. Вогнем з Вифлеєму запалюють свічки на Святу вечерю, його заносять до сиротинців, лікарень, на фронт, щоб усі, хто перебуває далеко від своїх родин, змогли відчути тепло Вифлеємської зірки і сповнитися надією.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4111vogon19122022.jpg?itok=Oa5r16Ef)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4112vogon19122022.jpg?itok=4pZJTCqj)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4114vogon19122022.jpg?itok=NpKju9_C)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4119vogon19122022.jpg?itok=egJ_CvKL)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4130vogon19122022.jpg?itok=DYOYLtOL)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img41361vogon19122022.jpg?itok=SOn8Q60t)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4151vogon19122022.jpg?itok=9VGKwbH0)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4157vogon19122022.jpg?itok=9F8TMvWl)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4160vogon19122022.jpg?itok=QxKj59CR)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4165vogon19122022.jpg?itok=FcH2LcVx)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4167vogon19122022.jpg?itok=_eXVuPdE)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4172vogon19122022.jpg?itok=Wsbyvb47)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4178vogon19122022.jpg?itok=ZsH1Kzq6)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4180vogon19122022.jpg?itok=C0cx6CTA)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4184vogon19122022.jpg?itok=nE7btkxJ)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4197vogon19122022.jpg?itok=86wBIbMV)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/19/para/gallery/img4206vogon19122022.jpg?itok=5EnJvCCj)