«Мотивація нескорених»: грантова підтримка здобувачів вищої освіти України

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка до конкурсу

Програма «Scholarship в Україні» – це проєкт, який не лише дає змогу отримати гроші на оплату навчання талановитим студентам, а й популяризує грантові програми, мотивуючи студентів займатися науковою діяльністю.

«Мотивація нескорених» – це вже дев’ятий грантовий конкурс у рамках програми «Scholarship в Україні» для студентів закладів вищої освіти. Він проходить за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі можуть брати участь студенти І–V курсів денної форми навчання всіх ЗВО та будь-яких спеціальностей.

Для того, щоб стати учасником цієї грантової програми, потрібно зробити два кроки.

1. Визначитися з темою та зареєструватися для участі у конкурсі на відповідній сторінці грантонадавача:
    • І грант – «Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення»
      Докладніше
    • ІІ грант – «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні»
      Докладніше
  2. Надіслати аналітичну статтю, яку буде оцінювати незалежне журі, на електронну пошту grant@scholarship.in.ua.

Конкурсні роботи приймають до 15 травня включно. Далі з кожної теми буде обрано три найкращі роботи, авторів яких запросять до захисту.

Призовий фонд конкурсу складає 42 000 гривень. Студенти, які посядуть перші місця, отримають 15 тисяч гривень на оплату навчання.

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».