Молодих науковців запрошують до участі у тренінговому проєкті GrantWriter – ІІ

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до проєкту

До уваги молодих науковців Львівської політехніки!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України інформує про старт реєстрації учасників у тренінговому проєкті GrantWriter – ІІ.

До участі запрошують молодих учених самоврядних молодіжних організацій, закладів вищої освіти та наукових установ усіх форм власності, які фахово займаються науковою діяльністю, віком до 35 років (до 40 років – для докторів наук).

Головна мета проєкту GrantWriter – ІІ – підвищення рівня обізнаності молодих учених щодо написання грантових заявок українською та іноземною мовами, активне залучення українських науковців до участі у всеукраїнських, міжнародних грантових та конкурсних програмах.

Участь у тренінгах проєкту GrantWriter – ІІ безкоштовна. Формат проведення – онлайн.

Тренінги проходитимуть з 5 до 9 вересня 2022 року. Крайній термін подання заявок – 3 вересня.

Модератор проєкту – Євген Козій, koziy.es@gmail.com.

Нагадаємо, тренінги першого проєкту GrantWriter відбулися 3–6 лютого 2022 року в навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» Національного університету «Львівська політехніка» (смт Славське).