Молодь запрошують на онлайн-хакатон і тренінг з ефективного менторства для стартапів

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
Заставка до заходу

За підтримки Міністерства цифрової трансформації Garage48 та стартап-інкубатор YEP! організовують онлайн-хакатон.

Організатори очікують на рішення, які покращать наше повсякденне життя та сприятимуть полегшенню соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19 в Україні.

Запрошують студентів, спеціалістів, візіонерів та ентузіастів у таких напрямах:

• розробка програмного забезпечення та дизайн;
  • маркетинг;
  • розвиток бізнесу;
  • управління проєктами;

а також спеціалістів та студентів у сферах (наприклад, транспорт, медицина, соціальне благополуччя, туризм тощо) із внутрішнім стимулом створювати нові рішення, продукти та послуги, а також використовувати цей хакатон як можливість втілити ідею в реальність.

Найкращі команди мають шанс отримати грошові гранти, менторський пакет від стартап-інкубатора YEP після хакатону та участь у європейській акселераційній програмі Garage365.

Онлайн-хакатон Garage48 Empowering Youth відбудеться 1–4 квітня 2021 року, реєстраціядо 28 березня.

Крім цього, організатори проведуть одноденний тренінг Mentor’s Masterclass про те, як стати ефективним ментором для стартапів на ранніх стадіях. Тренінг відбудеться 31 березня, реєстраціядо 29 березня.