Переможницею традиційного конкурсу краси «Міс Львів – 2017» стала студентка Львівської політехніки

За матеріалами газети «Високий Замок»
Ірина Ткачук

У Львові відбувся традиційний конкурс краси «Міс Львів – 2017». За звання найкрасивішої дівчини міста на сцені Оперного театру боролися чотирнадцять конкурсанток.

Корону «Міс Львів – 2017» одягнули 17-річній Ірині Ткачук. Дівчина навчається у Національному університеті «Львівська політехніка» на програміста. З дитинства займається вокалом, обожнює подорожувати. Вважає, що справжня краса жінки – гармонійне поєднання яскравої зовнішності, розуму та доброго серця.

– Ніколи не брала участі в конкурсах краси, – каже Ірина. – Прийшла на кастинг за порадою мами. Досі не можу оговтатися, думаю, що це сон! Підготовка до конкурсу була складною, графік розписаний по хвилинах. Щодня проводили на репетиціях по п’ять годин, займалися соцпроектами – відвідували дітей з інтернатів, організовували для них пікніки. Хоча підготовчий процес забирав чимало часу, але це приносило задоволення. Буду сумувати за тими часами.

Ірина Ткачук представлятиме Львів на конкурсі краси «Міс Україна – 2017».

Фото із сайту «Дивись.інфо»