Міоківець зустрівся зі студентами Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Назар Данчишин

19 квітня 2023 року науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», кандидат філологічних наук Назар Данчишин став гостем Львівського поліграфічного фахового коледжу Української академії друкарства.

На зустрічі зі студентами напрямів «редагування» і «журналістика» міоківець розповів про науково-дослідницьку та просвітницьку діяльність Інституту, а також про можливості вивчення зазначених дисциплін у Львівській політехніці. Крім того, у розмові зі студентами йшлося про особливості редагування поезії та прози, вдосконалення знань граматики, доречності вживання того чи іншого пласту лексики (діалектизмів, варваризмів, суржику тощо).

Висловлюємо подяку за організацію зустрічі п. Любові Кіндратович, викладачці Львівського поліграфічного фахового коледжу, та студентам-учасникам! Чекаємо на заходах МІОКу у Львівській політехніці!