МІОК Львівської політехніки започатковує новий проект до 160-річчя від дня народження Івана Франка

МІОК Львівської політехніки
Малюнок Лиса Микити авторства Едварда Козака

З нагоди 160-річчя від дня народження Івана Франка Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» започатковує проект «Лис Микита з цілого світу».

«Лис Микита» об’єднає маленьких українців з 33 країн світу, які долучаться до створенням яскравого відеоролика «Лис Микита з цілого світу». Персонажі поеми будуть промовляти устами українських дітей з усіх куточків земної кулі. Хитрий Лис мандруватиме від країни до країни, з одного континенту на інший, збираючи по фрагментах перлину Франкового пера.

Відеоролик буде створено спільними зусиллями МІОКу та українських громад із-за кордону.

Спеціальний гість Проекту – відома в Україні та світі особистість. Нехай це залишиться нашою маленькою таємницею, яка відкриється на прем’єрному показі «Лиса Микити з цілого світу».

Малюнок Лиса Микити авторства Едварда Козака