Міністерство цифрової трансформації та YEP запрошують на конференцію для університетської стартап-спільноти

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
Заставка до конференції

21 вересня 2022 року відбудеться найбільша конференція про молодіжне підприємництво та студентські стартапи в Україні Startup Campus.

У програмі:

• пітч найкращих студентських стартапів із Володимиром Дантесом;
  • мотивація від тих, хто змінює Україну вже сьогодні;
  • досвід підприємців із Кремнієвої долини.

Серед спікерів події – Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Startup Campus проходитиме в межах ініціативи «Підприємницький університет», яку реалізує мережа академічних стартап-інкубаторів YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».