Менеджери туристичного оператора «Христофор – Тур» прочитали лекцію магістрам кафедрі туризму

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

На кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки в рамках вивчення дисципліни «Інноваційні технології в туризмі» (викладачки Мирослава Габа та Оксана Макар) менеджери з туризму туристичного оператора «Христофор – Тур» Ірина Чіх та Соломія Хруник прочитали лекцію для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Туризм і рекреація».

Студентів ознайомили з асортиментом послуг підприємства, основними напрямами подорожей та інноваціями в туризмі, які використовують на туристичному підприємстві «Христофор – Тур» для залучення туристів.

Дякуємо нашим лекторам, випускникам кафедри туризму, за чудову лекцію та сподіваємось на плідну співпрацю!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції