Лідер ринку стратегічного консалтингу McKinsey&Company проведе у Політехніці презентацію для студентів

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
McKinsey&Company проведе у Політехніці презентацію для студентів

Студенти і викладачі Національного університету «Львівська політехніка» та інших вищих навчальних закладів Львівщини вперше мають змогу наживо зустрітися з представниками глобального лідера ринку стратегічного консалтингу McKinsey&Company. Зустріч відбудеться 23 травня 2018 року в аудиторії 209 IV навчального корпусу Університету (вул. Митрополита Андрея, 5), початок о 14:30. Співорганізатори заходу – кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки.

Студенти Університету стали цікавими як потенційні стажери-консультанти для McKinsey&Company через те, що команда ІНЕМ серед 36 учасниць потрапила до 16 кращих на Всеукраїнському етапі XII Міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge 2017–18.

Зустріч передусім розрахована на студентів ІІІ–VI курсів Інститут економіки і менеджменту. Студенти молодших курсів можуть прийти для ознайомлення. Викладачів ІНЕМ теж запрошують. Презентація може бути цікавою також для юристів і студентів технічних спеціальностей.

В ході зустрічі передбачено ознайомлення, зокрема, з такими питаннями:

• сучасний погляд на стратегічний консалтинг;
  • специфіка роботи консультантом у McKinsey;
  • можливості професійного і кар’єрного розвитку в цій компанії;
  • особливості проходження відбору і вливання в команду компанії;
  • огляд яскравих історій успіху в McKinsey.

Зустріч відбуватиметься українською мовою зі слайд-презентацією англійською. Передбачена сесія питань і відповідей.

З докладнішою інформацією про компанію McKinsey можна ознайомитись на її офіційному сайті.

Для участі у зустрічі необхідно зареєструватися.

McKinsey&Company проведе у Політехніці презентацію для студентів