Маркетинг-директор АТ АКБ «Львів» прочитала гостьову лекцію для студентів кафедри ФОА

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Гостьову онлайн-лекцію для студентів групи ФБСС-13 кафедри фінансів, обліку і аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки 24 травня 2023 року прочитала маркетинг-директор АТ АКБ «Львів» Анна-Марія Романчук.

Гостя нестандартно, цікаво розповіла майбутнім магістрам про сучасний банківський маркетинг, про особливості співпраці з клієнтами та діловими партнерами банку, відповіла на запитання студентів.

Захід відбувся з ініціативи Лева Кльоби – доцента кафедри фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки.

Докладніше – у доданому файлі.