Асистент кафедри МІ Марія Пурій про досвід участі у Воркшопах з глобальної політики

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Воркшоп з глобальної політики

Асистент кафедри МІ ІМФН Львівської політехніки, кандидат політичних наук за спеціальністю «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку» Марія Пурія з приємністю ділиться власним враженнями про участь у попередніх Воркшопах з глобальної політики та особливостях цьогорічного проекту «Життя з конфліктами — Нова норма?» (Львів, 12-20 квітня 2019 р.):

«Цьогоріч, проект відбуватиметься вже вчетверте на теренах нашого міста, що свідчить не лише про його успішність, але й про актуальність питань, що розглядаються та досліджуються у рамках Воркшопу.

Основною метою Воркшопу є, передусім, сприяння академічному обміну між його учасниками та лекторами, а також формування нових зв’язків та ідей до подальшої академічної та дослідницької співпраці. Відтак, Воркшоп є ідеальною нагодою обмінятися думками із колегами та експертами як зі сфери міжнародних відносин та глобальної політики, так і з інших суміжних галузей (соціології, політології, культорології, права, журналістики тощо).

“Життя з конфліктами — нова норма?” — такою буде центральна тема цьогорічного Воркшопу. Звісно ж, одним із основних питань, як і минулоріч, залишатиметься конфлікт між Україною та Росією, а також можливі варіанти та перспективи його врегулювання (чи, принаймі, модерації). Це, на мою думку, робить його особливо актуальним для молодих українських науковців та практиків у сфері міжнародних відносин та вищезгаданих суміжних сферах. Адже беручи участь у такому проекті ми отримуємо унікальну можливість поділитися поглядами та ідеями щодо складних, та настільки важливих для нас питань, не лише із нашими колегами з України, але і з зарубіжними.

І, нарешті, подаючи заявку на участь у Воршкопі з глобальної політики, ви отримуєте шанс поставити виклики своїм переконанням, звичним методам та підходам до аналізу та здійснення наукового дослідження, та, врешті-решт — навчитися чомусь новому. А на цьому проекті, повірте, жоден день не пройде без моментів еврики та нових, надихаючих відкриттів, які настільки потрібні нам, як молодим науковцям».

Кафедра міжнародної інформації виступає ініціатором проведення презентації у Львівській політехніці цьогорічного Воркшопу з глобальної політики «ЖИТТЯ З КОНФЛІКТАМИ — НОВА НОРМА?», яка попередньо запланована на 12 лютого 2019 року.