Намалюй свою першу писанку: Центр студентського капеланства запрошує до Студмістечка на майстер-клас

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
майстер-клас із писанкарства

Кожен християнин знає, що найбільше свято в церковному році – Великдень. І до цього свята усі готуємося в особливий спосіб і не забуваймо про українські традиції.

Центр студентського капеланства Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви ласкаво запрошує усіх студентів, хто уміє і не уміє малювати, 29 березня 2018 року на майстер-клас із писанкарства. Тут кожен зможе відчути особливу атмосферу і намалювати власну першу писанку.

Місце проведення заходу –  гуртожиток № 11 Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00. Обов’язкова реєстрація за номером, зазначеним на афіші.

майстер-клас писанкарства