Майбутнім косметологам і фармацевтам: книжкова новинка ІХХТ і кафедри органічної хімії

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У навчальному посібнику докторів хімічних наук О. Г. Будішевської та С. А. Воронова охарактеризовано широкий спектр інгредієнтів, які використовують у сучасних косметичних засобах: їхні фізико-хімічні властивості, хімічну будову, функціональне призначення у косметичному засобі, вплив на організм людини, позначення за номенклатурою INCI.

Навчальний посібник призначений для студентів закладів вищої освіти спеціальності «Хімічні технології та інженерія», зокрема, спеціалізації «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів». Може бути корисним також для студентів хімічних і фармацевтичних спеціальностей та фахівців, які працюють у косметичній та фармацевтичній галузях.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки