GlobalLogic зібрала аншлаг: майбутні фахівці ІТ-галузі послухали відкриту лекцію представника компанії

Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»
на лекції

Львівські політехніки, майбутні фахівці ІТ-галузі, 21 листопада мали нагоду заслухати відкриту лекцію Анатолія Одуха – консультанта з інжинірингу компанії GlobalLogic

GlobalLogic – відома в Україні та світі ІТ-компанія, яка функціонує на ринку вже 15 років. Анонсована тема лекції – «Що Ви пропустили, коли вивчали Android & Java» виявилася дуже цікава та актуальна для студентів, оскільки ті майже повністю заповнили 217 аудиторію головного корпусу. Відвідувачі заслухали інформацію про загальні зауваження спеціаліста щодо ІТ-навчання у вишах, дізналися, якими теоретичними знаннями й практичними навичками обов’язково має володіти програміст. Також Анатолій Одух розповів, як розвивалися мобільні девайси і як на основі цих знань передбачати їхнє майбутнє. Окрім цього, студентам розказали про компанію, проекти та експертизи львівського офісу, а також про освітні можливості від #GlobalLogicEducation.

на лекції на лекції на лекції на лекції на лекції на лекції