Магістри – місту: студенти кафедри містобудування розпочали працювати над магістерськими роботами

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Одна зі студентських пропозицій нової архітектури (С. Мамбетова, 2019)

Студенти-магістри кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки розпочали працювати над магістерськими кваліфікаційними роботами з лекції про завдання урбаністичного розвитку Львова. Архітектори Марина Пелещак та Олександр Фенчук, спеціалісти Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради, розповіли про Інтегровану концепцію розвитку Львова та завдання сьогодення.

Студентам було запропоновано низку актуальних тем щодо розроблення урбаністичних пропозицій.

Виконання магістерських кваліфікаційних робіт триватиме до грудня 2023 року, тож буде ще багато нагод для обговорення студентський пропозицій.

Інтегрована концепція розвитку Львова Цифрова модель Львова (фрагмент) Одна зі студентських пропозицій нової архітектури (С. Мамбетова, 2019)