Магістрантка кафедри МЛ здобула диплом ІІІ ступеня на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Кременчуцький національний університет

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт 2024 року. Вдруге поспіль захід проходить під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

На конкурс було подано 514 наукових робіт за 10 спеціальностями. Їх авторами стали 889 студентів зі 137 закладів вищої освіти.

Студентка магістратури кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Аліна Сінькевич здобула диплом ІІІ ступеня за виконання наукової роботи і її презентацію. Науковий керівник – д.е.н., професорка кафедри МЛ Ольга Мних.

Колектив кафедри вітає свою студентку та її наукового керівника і бажає натхнення, цікавих ідей та наукового розвитку!