Магістрант кафедри містобудування ІАРД – автор дизайнерських принтів, присвячених тваринам із Червоної книги України

За матеріалами порталу «Твоє місто»
діджитал-арт

У Львові запустили благодійний проєкт Red List Project, метою якого є привернення уваги до проблеми вимирання тварин, занесених до Червоної книги України.

– Новий дроп проєкту присвячений ссавцям, а також хащам як одному із станів існування. Хащі стали лейтмотивом нових робіт, символом суспільного шуму, в якому розчиняється питання вимирання тварин. Цей стан, в якому тварини буквально зникають, і є показаний на нових арт-роботах. На принтах зображені бурий ведмідь, рись та зубр, – розповідають організатори.

Автором дизайнерських принтів є львівський художник Володимир Ковпак, магістрант кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка». Він створює діджитал-арти методом колажування на теми щирості в мережі, сарказму, усвідомленого споживання та екології.