Магістрант ІАПО Львівської політехніки посів третє місце на V Всеукраїнському відкритому конкурсі проектів

ІАПО Львівської політехніки
Магістрант ІАПО посів ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі проектів

2 листопада у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся V ювілейний відкритий конкурс проектів. У ньому взяли участь 16 проектів, які представляли студенти навчальних закладів з різних регіонів країни: Одеського національного політехнічного університету, Національної академії державного управління при Президентові України, Сумського держаного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ Університету банківської справи.

Від Львівської політехніки у конкурсі брав участь проект «Впровадження енергоефективних технологій при будівництві екомістечка (E-TOWN)» магістранта Інституту адміністрування та післядипломної освіти Богдана Янівського (спеціальність «управління проектами», кафедра технологій управління, науковий керівник – професор Роман Фещур). Журі конкурсу високо оцінило здобуток нашого студента і присудило йому почесне ІІІ місце.

Колектив кафедри технологій управління Львівської політехніки вітає Богдана Янівського та Романа Васильовича Фещура з успіхом та бажає подальших творчих наукових звершень!