Львівських політехніків запрошують на Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021

British Council Ukraine
Заставка заходу

Партнерський проєкт між Львівською політехнікою, Tech StartUp School та університетом Кінгстона (Лондон) сформувався ще у 2018 році в рамках програми Creative Spark.

Проєкт ще триває, але вже можна поділитись деякими результатами: про них розповідають завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки, керівник Tech StartUp School Назар Подольчак і доктор Алан Флауерз із Кінгстонського університету.

British Council Ukraine запрошує всіх 1 грудня на Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021, де говоритимуть про роль вищої освіти у розвитку креативних індустрій в Україні та Британії. Окрім проєкту Львівської політехніки, на форумі буде презентовано й інші кейси того, як креативні індустрії та університети вже сьогодні взаємодіють в Україні.