Львівський осередок Міжнародної студентської організації BEST запрошує на BEST::HACKath0n 2020

Львівський локальний осередок BEST
Заставка до BEST::HACKath0n 2020

Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST, що діє у Національному університеті «Львівська політехніка», організовує BEST::HACKath0n 2020 – безкоштовні ІТ-змагання, які відбуваються у режимі non-stop впродовж 24 годин. Hackathon – це захід, на який збираються розробники, дизайнери, інженери, щоб за обмежений час в режимі інтенсиву та командної роботи створити і презентувати свій проєкт.

Тема – Smart City. Завдання учасників хакатону – створити проєкт, що зможе покращити рівень їхнього міста. Тема охоплює багато напрямів – від транспортних проблем і трафіків до проблем навколишнього середовища.

Команда повинна складатися з 3–5 учасників, які є студентами українських закладів вищої освіти.

Змагання відбуватимуться в онлайн-форматі 18–20 грудня 2020 року. Крайній термін реєстрації – 4 грудня.