Львівський ІТ Кластер створив освітній фонд EduFund, щоб допомогти вишам покращити свою технічну базу

Львівський ІТ Кластер
Лого EduFund

Львівський ІТ Кластер активно працює над розвитком ІТ-освіти у Львові, щоб зробити Львів центром технічної освіти. Вже більше 5 років Кластер спільно з ІТ-компаніями оновлюють бакалаврські програми навчання в трьох університетах Львова: Львівському національному університеті імені Івана Франка, Національному університеті «Львівська політехніка» та Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Спільними зусиллями запущено вже 17 інноваційних навчальних програм, на яких навчається понад 4000 студентів.

Для подальшого розвитку та покращення навчання створено освітній фонд Львівського ІТ Кластеру – EduFund. Мета фонду – допомогти університетам покращити свою технічну базу для надання практичних навиків студентам навчальних програм Кластеру в рамках проєкту IT Expert.

І кожен може в цьому допомогти!

Докладніше – на сайті Львівського ІТ Кластеру.