Львівські політехніки увійшли до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

За матеріалами сайту МОН
лого Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Уряд затвердив склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що дасть змогу вже найближчим часом почати його роботу. Відповідне рішення було ухвалено 27 грудня 2018 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

До складу Агентства увійшли 22 члени, що раніше були обрані Конкурсною комісією під час відкритого конкурсу. Серед них – два представники Національного університету «Львівська політехніка»:

• Моркляник Богдан Васильович – виконувач обов’язків директора державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності», доктор технічних наук, доцент;
  • Олексів Ігор Богданович – професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, доктор економічних наук, професор.

– Затвердження складу Агентства – це перший крок, щоб воно нарешті почало свою роботу. Хочу нагадати, що ця структура візьме на себе більшу частину регуляторних та контрольних функцій із забезпечення якості вищої освіти. Це, наприклад, акредитація закладів освіти та освітніх програм, атестація наукових кадрів, акредитація спеціалізованих вчених рад тощо. Як і планували, ми змогли оперативно і відкрито провести всі необхідні процедури, щоб Агентство стартувало вже на початку 2019-го, – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.